Kentimizin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Özel Fehmi Aksoy Koleji tarafından hafta sonunda düzenlenen Bursluluk Sınavında başvuru rekoru kırıldı.

Cumartesi ve Pazar günleri 4, 5, 6 ve 7. sınıflar için düzenlenen sınavımıza toplam 4.374 öğrenci başvurdu. Okul Yetkilileri yaklaşık 5 bin civarında başvuru geldiğini belirterek kontenjanların dolması nedeniyle sayıyı 4.374 ile sınırlandırdıklarını ifade ettiler.

Ortaokul Müdürümüz Ekrem Okut çok başarılı bir sınav gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi: “Sınavımıza gösterilen bu yoğun ilgiyi şimdiye kadar verdiğimiz emeklerin ve yaptığımız çalışmaların karşılığı olarak yorumluyoruz. Çok başarılı bir sınav gerçekleştirdik. Emeği geçen tüm kadromuza teşekkür ediyoruz. En geç bir hafta içinde sınav sonuçlarını değerlendirip velilerimizi bilgilendireceğiz. Bu amaçla özel bir sınav değerlendirme komisyonu kurup sonuçlarını velilerle paylaşacağız. Özel Fehmi Aksoy Koleji olarak sınavımıza çocuklarının katılımını sağlayan tüm velilere teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir